Sala konferencyjna

Zapraszamy na szkolenia oraz konferencje do Familijnych Wysoki standard naszego ośrodka zapewni Państwu doskonałe warunki do pracy połączonej z wypoczynkiem.

Konferencje, szkolenia, kursy...
Nowoczesna sala konferencyjna

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy salę konferencyjną, której wielofunkcyjność oraz wyposażenie zapewniają znakomite warunki do organizacji szkoleń, konferencji, prezentacji i spotkań biznesowych. Sala konferencyjna została zaprojektowana tak, aby stworzyć miłą atmosferę podczas pracy dając jednocześnie możliwość aranżacji i ustawienia zgodnie z potrzebami naszych Gości.

Posiadamy również dwie sale dydaktyczne.

W przypadku rezerwacji sali konferencyjnej i pokoi, sala - bezpłatnie.

Kawiarnia i stołówka to przestronne miejsca, w których można zorganizować przerwę kawową, lunch, obiad, uroczystą kolację lub bankiet.

Wyposażenie
Sala konferencyjna:

  • ekran,
  • projektor multimedialny,
  • flipchart,
  • nagłośnienie z mikrofonem bezprzewodowym,
  • Internet Wi-Fi.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy wsparciem i pomocą na każdym etapie rezerwacji i z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę uwzględniając Państwa sugestie i życzenia.

Adres

OW Familijni Pogorzelica
ul. Wojska Polskiego 7
72-351 Pogorzelica

Kontakt

Sprzedaż Indywidualna:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 91 386 31 61

Telefon kom.: +48 573 319 661

 

Sprzedaż Wczasów Grupowych:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon kom.: +48 783 800 100