Przytulmy Lato kolejny raz w Familijnych!

 

Kolejna edycja Przytulmy Lato przywiała  Panią Dorotę Zawadzką nad polskie morze by spotykać się z rodzicami, rozmawiać o trudach, ale i przyjemnościach w wychowaniu dzieci.

Kolejny raz SuperNiania zawitała też w Familijnych, w Pogorzelicy. Spotkanie przyniosło jak zwykle mnóstwo konstruktywnych wniosków, a głównym tematem było używanie telefonów i innych urządzeń mobilnych przez dzieci, jakie wady i zalety niesie ze sobą e-rzeczywistość. Oczywiście Pani Dorota podjęła również zagadnienia nurtujące rodziców, zarówno na forum spotkania, jak i podczas prywatnych rozmów.

Oprócz merytorycznych zalet spotkania, w tym roku wyjątkowo obficie w prezenty- dzieci i rodzice zostali obdarowani przez SuperNianię wale niedrobnymi prezentami.

Frekwencja Familijnych Wczasowiczów przerosła oczekiwania, rodzice uczestniczyli z zainteresowaniem w rozmowie, a dzieci bawiły się w tym czasie z animatorami. ;)

Adres

OW Familijni Pogorzelica
ul. Wojska Polskiego 7
72-351 Pogorzelica

Kontakt

Sprzedaż Indywidualna:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 91 386 31 61

Telefon kom.: +48 573 319 661

 

Sprzedaż Wczasów Grupowych:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon kom.: +48 783 800 100

Search